Strona: Staż pracowników Politechniki Lwowskiej w KMiSD / Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych

Staż pracowników Politechniki Lwowskiej w KMiSD

2023-06-24

W dniach 19-23.06.2023 w naszej katedrze przebywały na stażu panie: prof. dr hab. inż. Tetyana Bubela i doc. dr inż. Alla Ivanyshyn z Katedry Technologii Informacyjno-Pomiarowych Instytutu Technologii Komputerowych Automatyki i Metrologii Narodowego Uniwersytetu “Politechnika Lwowska”. W ramach stażu obie panie spotkały się z kierownikiem i pracownikami KMiSD oraz zapoznały się z działalnością naukowo-badawczą i dydaktyczną naszej katedry. W programie wizyty znalazł się również program kulturalny - wyjazd naszych gości do Zamku-Muzeum w Łańcucie. Staż był kolejną formą trwającej już ponad 30 lat współpracy KMiSD z KTI-P Politechniki Lwowskiej, w ramach której organizowane są konferencje z cyklu "Międzynarodowe Seminarium Metrologów", wymiany pracowników i grup studenckich, wizyty studyjne i wykłady zaproszone.