Strona: Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych

22 Sty

Dwóch pracowników KMiSD redaktorami specjalnego wydania Electronics

22-01-2024 r.
Dr inż. Anna Szlachta, prof. PRz i prof. dr hab. inż. Mykhaylo Dorozhovets redaktorami gościnnymi specjalnego wydania Electronics
02 Sty

Emerytura Romana A. Tabisza

02-01-2024 r.
Dr inż. Roman Aleksander Tabisz przechodzi na emeryturę

14 Gru

Wybrano przedstawicieli WEiI do Uczelnianej Komisji Wyborczej

14-12-2023 r.
Dr inż. Anna Szlachta, prof. PRz została wybrana przedstawicielem WEiI do Uczelnianej Komisji Wyborczej
10 Lis

Pracownik KMiSD w gronie TOP 2% najbardziej wpływowych uczonych na świecie w...

10-11-2023 r.
Dr hab. inż. Robert Hanus, prof. PRz na prestiżowej liście 2% autorów publikacji, na które najchętniej powołują się inni uczeni

09 Lis

Nagrody Rektora 2023 dla pięciu pracowników KMiSD

09-11-2023 r.
Mgr inż. Małgorzata Augustyn, dr hab. inż. Robert Hanus prof. PRz, prof. dr hab. inż. Adam Kowalczyk, dr inż. Anna Szlachta prof. PRz i dr inż. Barbara Wilk uhonorowani nagrodami Rektora
02 Lis

Publikacja w "Electronics"

02-11-2023 r.
Dr hab. inż. Robert Hanus, prof. PRz współautorem artykułu opublikowanego w czasopiśmie "Electronics"

30 Paź

Publikacja w "Metrology and Measurment Systems"

30-10-2023 r.
Prof. dr hab. inż. Mykhaylo Dorozhovets autorem artykułu "Uncertainty of the conversion function caused by systematic effects in measurements of input and output quantities"
21 Paź

Publikacja w "Alexandria Engineering Journal"

21-10-2023 r.
Mgr inż. Rafał Chorzępa współautorem artykułu "Selection of effective combination of time and frequency features using PSO-based technique for monitoring oil pipelines"