Strona: Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych / Strona: 3

28 Lut

Zajęcia dla uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w...

28-02-2023 r.
Kolejne zajęcia w ramach zadania „Politechniczna Sieć Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”
24 Sty

Umowa o współpracy z firmą Aptiv Services Poland S.A.

24-01-2023 r.
Pracownik KMiSD koordynatorem współpracy Politechniki Rzeszowskiej z firmą Aptiv Services Poland S.A. w Krakowie

20 Gru

Wyróżnienie w konkursie SEP dla pracownika KMiSD