Strona: Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych / Strona: 6

21 Gru

XXV Międzynarodowe Seminarium Metrologów

21-12-2021 r.
Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki odbyło się jubileuszowe XXV Międzynarodowe Seminarium Metrologów (MSM)

16 Gru

Uhonorowano zasłużonego dla WEiI pracownika KMiSD

16-12-2021 r.
Mgr inż. Kazimierz Brydak uhonorowany portretem w Galerii Zasłużonych dla Wydziału Elektrotechniki i Informatyki
26 Lis

Wykład: „Dwie całki w multimetrze czyli skąd się bierze wynik pomiaru”

26-11-2021 r.
Dr inż. Jakub Wojturski prowadzącym wykład dla uczniów Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie

28 Paź

Nagrody Rektora dla dwóch pracowników KMiSD

28-10-2021 r.
Prof. dr hab. inż. Mykhaylo Dorozhovets i dr hab. inż. Robert Hanus, prof. PRz uhonorowani nagrodami Rektora
14 Wrz

Publikacja w periodyku Measurement Science Review

14-09-2021 r.
Dr inż. Anna Szlachta, prof. PRz współautorką artykułu "The Evaluation of Expanded Uncertainty of DC Voltages in the Presence of Electromagnetic Interferences using the LabVIEW Environment"

10 Wrz

Medal dla pracownika KMiSD

10-09-2021 r.
Dr inż. Anna Szlachta, prof. PRz odznaczona Medalem im. Profesora Stanisława Fryzego
02 Lip

Medale dla Pracowników KMiSD

02-07-2021 r.
Dr inż. Roman A. Tabisz i Andrzej Wołoch odznaczeni Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę