Strona: Uhonorowano zasłużonego dla WEiI pracownika KMiSD / Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych

Uhonorowano zasłużonego dla WEiI pracownika KMiSD

2021-12-16
Fot. Beata Motyka

Podczas posiedzenia Rady Wydziału w dniu 15 grudnia br. Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Roman Zajdel, prof.PRz poinformował, że uhonorowano portretem kolejną osobę w Galerii Zasłużonych dla Wydziału Elektrotechniki i Informatyki w hallu budynku A, bezpośrednio przed wejściem do sali Rady Wydziału.

Uhonorowany został mgr inż. Kazimierz Brydak - pracownik Wydziału w latach 1977-2020, wieloletni pracownik Katedry Metrologii i Systemów Diagnostycznych, organizator cyklicznej konferencji "Międzynarodowe Seminarium Metrologów", specjalista z dyscypliny elektrotechnika w zakresie mikroprocesorowych i komputerowych systemów pomiarowych.

Link do szczegółów wydarzenia