Strona: Umowa o współpracy z firmą Aptiv Services Poland S.A. / Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych

Umowa o współpracy z firmą Aptiv Services Poland S.A.

2023-01-24
Od lewej: dr J. Wojturski, D. Mruk, prof. P. Koszelnik, T. Miśniakiewicz, dr hab. R. Zajdel, K. Dołowacka, F. Różak, dr hab. P. Bogusz fot. B. Motyka

W dniu 18 stycznia 2023 Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z firmą Aptiv Services Poland S.A. w Krakowie. Sygnatariuszami umowy byli Jego Magnificencja Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki dr hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz, Prezes Zarządu Aptiv Services Poland S.A.  Tomasz Miśniakiewicz oraz Dyrektor Centrum Technicznego Aptiv Services Poland S.A. Dariusz Mruk.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Aptiv:  Pan Tomasz Miśniakiewicz, Pan Dariusz Mruk, Pani Katarzyna Dołowacka oraz Pan Feliks Różak. Uczelnię reprezentowali: prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, dr hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz, dr hab. inż. Piotr Bogusz, prof. PRz oraz dr inż. Jakub Wojturski, pracownik Katedry Metrologii i Systemów Diagnostycznych, który jest odpowiedzialny za koordynację działań dotyczących współpracy.

Więcej szczegółów na stronie:

Umowa o współpracy