Strona: Warsztaty Aptiv / Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych

Warsztaty Aptiv

2023-04-20
Studenci podczas warsztatów

W dniu 17 kwietnia 2023 w Katedrze Metrologii i Systemów Diagnostycznych WEiI PRz odbyły się warsztaty przeprowadzone przez Pana Feliksa Różaka – pracownika firmy Aptiv S.A. z Krakowa. W warsztatach uczestniczyli studenci I, II i III roku studiów inżynierskich na kierunku Elektronika i telekomunikacja oraz student przebywający aktualnie na Politechnice Rzeszowskiej w ramach programu Erasmus+. Warsztaty prowadzone były w języku angielskim.

Organizatorem warsztatów był dr inż. Jakub Wojturski, pracownik KMiSD. W bieżącym semestrze firma Aptiv planuje przeprowadzenie kolejnych zajęć związanych z magistralami stosowanymi w przemyśle samochodowym oraz kursu podstaw programowania systemów wbudowanych.